Regeneracja tylnej belki Peugeota 206 w Poznaniu. Zna ktoś jakiś profesjonalny warsztat?

Regeneracja tylnej belki Peugeota 206 w Poznaniu. Zna ktoś jakiś profesjonalny warsztat?

Postautor: metura » 14 lut 2017, 2:31

Witajcie. Mój problem brzmi dokładnie jak w temacie. W czasie przeglądu pan wszedł w ten „dołek” i oznajmił, że belka wymaga regeneracji. Ktoś może polecić jakiś warsztat?
metura

Postautor: fruugo » 14 lut 2017, 5:18

Witam dumną posiadaczkę najlepszego modelu samochodu na świecie. :) W moim przypadku regeneracją tylnej belki Peugeota 206 w Poznaniu zajęli się panowie z serwisautfrancuskich.pl. Naprawdę polecam ich usługi. Teraz jazda to prawdziwa przyjemność. :)
fruugo

Postautor: Christian » 14 lut 2017, 7:03

Hejka. Też znam tę firmę. Z tego co wiem, to działają w kilku większych miastach. No ale jeśli w grę wchodzi regeneracja tylnej belki Peugeot 206 Poznań na pewno jest lokalizacją jednego z ich warsztatów. Tutaj można znaleźć więcej: http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-poznan/. To niezawodni eksperci którzy na francuskich wozach znają się, jak nikt inny. Myślę, że będziesz zadowolona.
Awatar użytkownika
Christian

Postautor: metura » 14 lut 2017, 9:36

Dziękuję Wam bardzo. Nie spodziewałam się tak szybkiego odzewu. No i fakt 206 to stylowy, wygodny i przyjemny w prowadzeniu wóz. :) Pozdrawiam gorąco!
metura

Wróć do Motoryzacja