Strona 1 z 1

Czy znacie jakieś dobre firmy, które oferują oklejanie samochodów?

Post: 03 sie 2016, 4:05
autor: Christian
Kupiłem nowy samochód i w sumie trochę nim już jeżdżę, ale zachciało mi się jakoś tak zmian. I pomyślałem o tym, by kupić folię na samochód. Czy znacie jakieś dobre firmy które oferują oklejanie samochodów? Mieszkam w stolicy, więc dobrze by było coś z Wawy albo okolic.

Czy znacie jakieś dobre firmy, które oferują oklejanie samoc

Post: 03 sie 2016, 6:35
autor: windir
Jest wiele firm które zajmuja się oklejaniem samochodów w Warszawie i innych miastach. Ale folia to jednak zawsze rodzaj ochrony. ja nie mamm jeszcze ale zastanawiam się nad jej kupnem w przyszłości, nei mowie nie, nigdy nic nie wiadomo ;) Bo o ile folie przeciwsłoneczne to ochrona sama w sobie o ktorej nie jedna osoba zapomina, to rzadko kto pamieta, ze oklejony samochod tez ma ochrone. Fole przeciwsłoneczne mam u siebie w biurze, fajnie pomsylane i wygodne rozwiązanie.

Czy znacie jakieś dobre firmy, które oferują oklejanie samochodów?

Post: 03 sie 2016, 9:32
autor: Brente Engler
Dosc szybko ci to zrobia chyba ze naprawde chcesz ze swoim projektem zaszalec wtedy to może zajac duzo wiecej czasu. Mój brat oklejal samochod w Artfoll w Warszawie i był zadowolony. Jakosciowo nic mu nie odpadlo nic nie odkleilo się i nadal się trzyma choc troche już czasu minelo. Możesz tam dzwonic