Strona 1 z 1

Tania wypozyczalnia aut w Krakowie

Post: 19 paź 2016, 4:20
autor: metura
Kto mi poleci dobrą i niedrogą wypożyczalnię samochodów w Krakowie która oferuje bezpieczne i sprawdzone samochody. Muszę wybrać się w krótką podroz ale nie chcialabym po drodze gdziesutknac wiec bedewdzieczna za podrzucenie mi namiarów na coś solidnego i sprawdzonego.

Tania wypozyczalnia aut w Krakowie

Post: 19 paź 2016, 4:50
autor: Christian
Cześć. Moja żona często korzysta z takich usług, a ostatnio odkryła tę wypożyczalnię: osekrent.pl/wynajem-samochodow/krakow i bardzo sobie ją chwali. Widziałem każdy samochód jaki od nich brała, są zadbane, czyste, a pod maską wszystko jak powinno być. Oczekując od auta nawet setek kilometrów nie zawiedziesz się. Pozdro.

Tania wypozyczalnia aut w Krakowie

Post: 19 paź 2016, 6:29
autor: windir
Hej, z tej wypożyczalni warto wynająć busy we Wrocławiu bo mają bardzo dobre ceny, a auta w stanie jakim opisał kolega, nic im zarzucić nie można. Ze względu na moją pracę czesto musze polegac na wypożyczalniach samochodów więc mam porównanie i uważam że jest to jedna z najlepszych firm w kraju. Jest jeszcze jedna kwestia której tu nie poruszyliście, mianowicie warunki i umowa. W innych wypożyczalniach spotkałem się z różnymi dziwnymi klauzulami których nie bedejuzwymienial, na szczescie tu wszystko jest konkretne i zrozumiałe, bez niepotrzebnych wymysłów, pzdr.