Stroje dla sportowców

Stroje dla sportowców

Postautor: BlindWarrior » 07 lip 2016, 2:11

Witam, od jakiegoś czasu prowadzę drużynę siatkarską, która ostatnio prężnie się rozwija. Coraz częściej wyjeżdżamy na mecze, turnieje, zawody... Chciałbym, żeby chłopaki profesjonalnie się prezentowali, dlatego pomyślałem o tym, żeby zamowić dla nich jednakowe stroje. Ogólnie chciałbym koszulkę, spodenki i bluzy. Wiecie może gdzie dostanę taką odzież?
Awatar użytkownika
BlindWarrior

Stroje dla sportowców

Postautor: KingWong » 07 lip 2016, 4:10

Witam, mój kumpel zamawiał kiedyś sobie z przyjacielem jednakowe polówki do gry w tenisa. Zamawiali na stronie promoefekt.pl/koszulki-polo – rozejrzyj się podobno mieli mega duży wybór.
Awatar użytkownika
KingWong

Stroje dla sportowców

Postautor: Agua » 07 lip 2016, 6:50

Hej, hej! Zgadzam stronka, którą poleca przedmówca jest genialna. Ja razem z moim zespołem tanecznym zamawialiśmy sobie kiedyś bluzy polarowe. Stroje akurat mieliśmy szyte przez krawca, ale brakowało nam jednakowych bluz na wyjazdy. Zamówiliśmy, naprawdę bardzo ładne w przystępnej cenie.
Awatar użytkownika
Agua

Stroje dla sportowców

Postautor: Paprotka » 07 lip 2016, 7:36

Można tam też złożyć zamówienie na nadruk, ja zamawiałam kiedyś tam bluzę do przedszkola dla synka. Potrzebował bluzy z wyszytym imieniem. Bluza przyszła bardzo szybko, ładna, z nadrukiem a przede wszystkim o niezwykle wysokiej jakości. Polecam.
Awatar użytkownika
Paprotka

Stroje dla sportowców

Postautor: Brente Engler » 07 lip 2016, 10:12

Jeśli potrzebujesz strojów sportowych, to polecam rozejrzeć się tutaj: promoefekt.pl/bluzy-dresowe. Wiem, że w ofercie tej hurtowni znajduje się również odzież dresowa, która jest idealnym rozwiązaniem dla klubów sportowych właśnie. Spodnie i bluzy są wykonane z wysokojakościowej bawełny, więc są bardzo trwałe. Indywidualne zamówienia też są realizowane. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie i swojej drużyny. Powodzenia :)
Awatar użytkownika
Brente Engler

Stroje dla sportowców

Postautor: Selena » 07 lip 2016, 11:20

To prawda, kupiona tam odzież służy rzeczywiście długo. Nie rozciąga się, nawet po wielokrotnym praniu nie ulega zniszczeniu.
Awatar użytkownika
Selena

Stroje dla sportowców

Postautor: Koral » 07 lip 2016, 12:29

Jak dla mnie nawiększą zaletą tej hurtowni jest to, że wszelkiego rodzaju koszulki, t-shirty, polary, czapki wykonują na undywidualne zamówienie klienta. Każdy może sobie skomponować połączenie kolorów, dodatki czy rodzaj tkaniny.
Awatar użytkownika
Koral

Wróć do Sport