Czy tabela rozmiarów Reebok jest dokładna?

Postautor: Endezzma » 08 kwie 2019, 0:57

Hej, czy waszym zdaniem tabela rozmiarów Reebok jest dokladna? Pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Endezzma

Postautor: Alverg79 » 08 kwie 2019, 2:25

A skad takie pytanie? tabela tego rodzaju zwykle jest pomocna przy zakupach butów online wiec raczej jest dokladna, o ile oczywscie dobrze sie ją czyta i dokona sie wlasciwego pomiaru, proponuje zajrzec na https://ctxsport.com/rozmiarowka-reebok/ jest tam opublikowana rozmiarówka reebok wraz z dokladnym opisem, jak ją czytać.
Awatar użytkownika
Alverg79

Postautor: Endezzma » 08 kwie 2019, 4:50

dzieki, moze sie przyda, bo chce sobie kupic buty do biegania, a mam dosc mała noge i zazwyczaj 36 jest mi za małe a 37 za duze i teraz chce zobaczyc, jak mi to wyjdzie z rozmiarówką
Awatar użytkownika
Endezzma

Postautor: KingWong » 08 kwie 2019, 6:07

Ale teraz coraz częsciej rozmiary obuwia sprzedaja co pół numeru zwłaszcza wsrod butów sportowych, które muszą byc dobrze dopasowane, jesli szukasz butow do biegania to polecam ci kupic buty Air Max 1 opinie buty te wśrod wielu użytkowników mają bardzo pochlebne, sa wygodne z innowacyjną podeszwą, but dobrze stabilizuje stope, gwarantując jej własciwe ułożenie i napięcie podczas biegania, a poduszka gazowa pod piętą to cos ala wkładka, idealnie pasująca do naturalnego kształtu stopy.
Awatar użytkownika
KingWong

Wróć do Sport