Potrzebna pomoc w rozwiązaniu problemu z księgową

Postautor: Christian » 18 mar 2016, 3:31

Witam serdecznie. Mam problem z księgową w mojej firmie, która z racji tego że przechodzi niedługo na emeryturę jest nie do ruszenia że się tak wyrażę. Przez to zaczela zaniedbywac swoja prace, spozniac sie i coraz czesciej popelnia bledy. Byc moze rozwaze przeniesienie ale najpierw chcialbym uporzadkowac dzialanie ksiegowosci i tu pytanie – w jaki sposób się do tego zabrać? Działam na terenie Katowic.
Awatar użytkownika
Christian

Postautor: Kunegunda » 18 mar 2016, 5:20

Może zatrudnić nową księgową? Wiesz, nowa krew, świeża głowa, a do tego większa kontrola nad procesem poprzez nowego pracownika. Takie sytuacje często się zdażają i nie zazdroszcze Ci bo klopoty z pracownikami to nic fajnego i prostego do rozwiazania.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: Christian » 18 mar 2016, 7:28

Dzięki za odpowiedź, ale obawiam się że zatrudnienie kogoś nowego i mlodego moze byc poczytane jako wypowiedzenie wojny z mojej strony. Chcialbym tego uniknac bo ta kobieta jest wyatkowo zawzieta i nie chce miec problemów.
Awatar użytkownika
Christian

Postautor: windir » 18 mar 2016, 8:55

Mam lepszy pomysł. Skorzystaj z opcji nadzoru księgowego oferowanego przez jakieś dobre biuro rachunkowe. Pracuje w firmie z Dąbrowy i księgowość działa na takiej właśnie zasadzie. Współpraca przebiega bardzo pozytywnie. Raz na tydzień przyjeżdża specjalista który wykonuje swoją robotę i na koniec miesiąca przedstawia raporty zestawienia i analizy kosztów. W taki sposób będziesz miał specjalistę nadzorującego pracę Twojej pracownicy i nic nie wymknie sie spod kontroli.
Awatar użytkownika
windir

Postautor: Agua » 18 mar 2016, 9:04

Przepraszam że podkradne temat ale potrzebne mi solidne biuro rachunkowe Sosnowiec Dąbrowa i Katowice szczególnie mnie interesują. Zależy mi na rzetelnej i uczciwej firmie, która nie policzy sobie zbyt dużo za usługi. Czy ktoś może mi pomóc?
Awatar użytkownika
Agua

Postautor: windir » 18 mar 2016, 11:01

Moja firma współpracuje z kancelarią Tax&Home. Z tego co wiem działają na rozległym terenie ale biuro główne mają w Sosnowcu. Musze stwierdzic ze są bardzo kompetentni i przykładają się do swojej pracy wręcz bardzo drobiazgowo. Miałem do czynienia z wieloma księgowymi wiec wiem o czym mowie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
windir

Postautor: Agua » 18 mar 2016, 13:44

Dziekuje za szybka pomoc. Po prostu bardzo goni mnie czas i zalezalo mi zeby szybko uzyskac informacje. Również pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
Awatar użytkownika
Agua

Wróć do Finanse