Cichy obiekt pod Warszawą

Postautor: Alverg79 » 01 mar 2016, 2:54

Planujemy z narzeczoną wesele za dwa lata, ale to już czas, aby powoli rezerwować salę i inne weselnego przyjęcia. Wiem o kilku fajnych lokalizacjach pod Warszawą, ale chciałbym zapytać o rekomendację dla tych miejsc. Co o nich sądzicie, czy są warte swojej ceny i czy są w stanie stanąć na wysokości zadania przy organizacji wesela.
Awatar użytkownika
Alverg79

Postautor: Brente Engler » 01 mar 2016, 5:50

O jakość usług na pewno nie musisz się martwić. Organizacją wesel tego typu miejsca zajmują się generalnie co tydzień. Tak na marginesie to najbardziej dochodowa gałąź w przypadku prowadzenia obiektu hotelowego. Wszystko też zależy od wymagań klienta, ale tutaj raczej wielkich niespodzianek nie należy się spodziewać.
Awatar użytkownika
Brente Engler

Postautor: Kinia » 01 mar 2016, 6:27

Obiekty pod Warszawą cieszą się szczególnym powodzeniem. Są bardzo dobrze zlokalizowane i leżą w okolicy głównych traktów i dróg. To znacznie ułatwia logistykę parze młodej i gościom weselnym. Jak polecam obiekt salabella.pl, w którym sama przeżywałam wesele.
Awatar użytkownika
Kinia

Postautor: Kunegunda » 01 mar 2016, 7:41

To bardzo dobre miejsce na wesele. Każdy kto tam był choć raz potwierdzi moje słowa. Jeśli chcesz wybrać wesele nad Zegrzem to ten obiekt jest do tego najlepszy. Jezioro, lasy i sala pełna uroku na pewno sprawią, że będzie to ten jedyny i niezapomniany wieczór.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: Paprotka » 01 mar 2016, 8:04

Długo nie mogłam dojść do porozumienia z moim narzeczonym, jaką salę w końcu wybrać na nasze wesele. Szukaliśmy dość długo, aby w końcu wybrać salę weselną pod Warszawą. Wszystkim gościom ten wybór odpowiadał ze względu na bliski dojazd i możliwość noclegu wraz z atrakcjami.
Awatar użytkownika
Paprotka

Postautor: Koral » 01 mar 2016, 10:08

Ja wspomnę jeszcze o jedzeniu, któe jest tam wyśmienite. Miałem okazję posmakować nie tylko menu weselnego, ale także jedzenia przygotowywanego w formie cateringu przez kucharzy obiektowych. To najtańszy catering w Warszawie, a do tego okazuje się, że także najsmaczniejszy.
Awatar użytkownika
Koral

Postautor: gammadion » 01 mar 2016, 11:11

Najlepsze na wszystkich weselach są flaczki po północy. Nigdy nie jem ich z takim apetytem, jak podczas szampańskiej zabawy weselnej, kiedy człowiek jest już dość zmęczony całodzienną zabawą.
Awatar użytkownika
gammadion

Wróć do Miejsca