Czy polecacie ten sklep z łóżkami?

Postautor: Kunegunda » 15 lis 2016, 8:45

Witam! Przeszukiwałam ostatnio internet za łóżkami dla swoich dzieci. Trafiłam wówczas na naprawdę ładne łóżka piętrowe. Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej o nich nie słyszałam, może dlatego, że nigdy tak intensywnie nie szukałam za łóżkami dla dziecka. Jest to firma, której można zaufać? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: 0nalbel0 » 15 lis 2016, 11:33

Szczerze mówiąc ja ich nie kojarzę. La erzeczywiście łóżeczka wyglądają pięknie i sam chętnie dowiem się więcej o nich :)
Awatar użytkownika
0nalbel0

Postautor: Agua » 15 lis 2016, 12:05

Naprawdę ich nie znacie? To świetna firma, która już od wielu lat ma niesamowitą ofertę łóżek dla dzieci. Mają włąsną stolarnię, wykonują też łóżka na zamówienie, więc można zamówić dziecku jakiekolwiek łóżko się tylko zamarzy :) Przy czym nie chodzi tylko o kolory, czy to białe, czy w kolorze określonego drewna, ale też i o kształty, więc chłopczyk może na przykład mieć łóżko przypominające zamek.
Awatar użytkownika
Agua

Postautor: Kunegunda » 15 lis 2016, 13:54

Wow, serio to tak? :) To by było fajnie, tylko musiałabym je podpytać, co im by się najbardziej podobało, to każde by dostało takie łóżko, jakie im się marzy. Dzięki za odpowiedź. Temat myślę można już zamknać.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Wróć do W domu