Balustrada do nowego domu

Postautor: OldMan » 14 gru 2015, 6:25

Witam, jestem właśnie na etapie wykańczania mojego nowego jednopiętrowego domu i zastanawiam się nad wyborem balustrady wewnętrznej. Schody zajmują sporą część wnętrza i łaczą się z przestronnym salonem na parterze. Chciałbym, żeby balustrada była nie tylko zabezpieczeniem, ale też, żeby zdobiła nasz dom.
Awatar użytkownika
OldMan

Postautor: Kunegunda » 14 gru 2015, 7:54

Ja montując balustradę nie zwracałam większej uwagi na jej wygląd czy atrakcyjność, lecz na bezpieczeństwo. Dlatego też wybrałam balustradę przeszkloną, pełną, na wypadek, gdyby mojemu dziecku przyszło do głowy kiedyś przechodzić pod poręczą.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: Agua » 14 gru 2015, 9:08

Ja montując balustradę nie zwracałam większej uwagi na jej wygląd czy atrakcyjność, lecz na bezpieczeństwo. Dlatego też wybrałam balustradę przeszkloną, pełną, na wypadek, gdyby mojemu dziecku przyszło do głowy kiedyś przechodzić pod poręczą.
Awatar użytkownika
Agua

Postautor: Kunegunda » 14 gru 2015, 12:07

Moje dzieci jeszcze nie chodzą do szkoły, a poza tym są bardzo ruchliwe, więc wolę mieć poczucie bezpieczeństwa, że nie spadną ze schodów. Zresztą widziałam różne ozdobne balustrady wewnętrzne Poznań to miasto, gdzie można znaleźć naprawdę zaskakujące projekty.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: OldMan » 14 gru 2015, 14:33

To ciekawe, wiem już, gdzie szukać niebanalnych balustrad. Też jestem za pełną balustradą, ale z wypełnieniem niekoniecznie ze szkła.
Awatar użytkownika
OldMan

Wróć do W domu