Robi się zbyt ciepło..!

Robi się zbyt ciepło..!

Postautor: Selena » 08 kwie 2016, 0:51

Cześć. Normalnie jestem w szoku, takie się niesamowite upały zrobiły, że to jest jakaś kpina wręcz :P ostatnio do pracy szłam w płaszczu bo tak zimno było, a teraz tak grzeje, że aż musimy skorzystać z jakiegoś serwisu klimatyzacji bo nic z tego nie będzie :P U Was też tak ciepło i grzeje słońce? A w pracy macie klimatyzacje, tak z ciekawości?
Awatar użytkownika
Selena

Robi się zbyt ciepło..!

Postautor: Kinia » 08 kwie 2016, 2:39

Pracuje w Jaworznie klimatyzacje na szczęście mamy zainstalowaną w sklepie, w którym pracuje bo coś cuzje, że tego lata to będzie tragicznie ciepło ;) Ale akurat mi to nie przeszkadza, bo uwielbiam ciepło i jeszcze jak ładnie opali to już w ogóle będzie bajeczka ;D
Awatar użytkownika
Kinia

Robi się zbyt ciepło..!

Postautor: Anilena1984 » 08 kwie 2016, 2:52

A może polecice jakiś dobry serwis, które interesuje się montażem klimatyzacji? Bardzo proszę! ;)
Awatar użytkownika
Anilena1984

Robi się zbyt ciepło..!

Postautor: Kinia » 08 kwie 2016, 5:49

U nas w firmie korzystaliśmy z: kris-went.pl/montaz pod tym linkiem znajdziesz dokładny opis usługi, ile kosztuje montaż, jak to wygląda itp. ogólnie to jesteśmy bardzo zadowleni i nie możemy narzekać. Chociaż potem jak się wyjdzie na zewnątrz, to aż niemożliwie ciepło jest :P
Awatar użytkownika
Kinia

Robi się zbyt ciepło..!

Postautor: Alverg79 » 08 kwie 2016, 6:13

Drogie Panie, a nie za szybko myślicie o klimatyzacjach i upałach? U mnie na południu małopolski wciąż jest stosunkowo zimno i do tego ciągle pada ;) taka typowo wiosenna pogoda, ale mam nadzieję, że niedługo się zrobi cieplej, bo już chcę odsłonić efekty swoich ostatnich 8 miesięcy na siłowni.. ;)
Awatar użytkownika
Alverg79

Robi się zbyt ciepło..!

Postautor: Lunar » 08 kwie 2016, 8:13

A co masz kolego tam do odsłonienia? Jesteś zwykłym pozerem zapewne i sezonowcem, pochodziłeś chwile na siłownie i już musisz się z tym afiszować? Pewnie zdjęcie profilowe też masz w łazience i z 6pakiem?? Buahah żal mi takich ludzi jak ty
Awatar użytkownika
Lunar

Robi się zbyt ciepło..!

Postautor: Christian » 08 kwie 2016, 9:16

Haha, jakie to było dziwne, normalna rozmowa o klimatyzacjach i wysokich temperaturach i nagle ni stąd, ni zowąd taki hejter.. porażka co się dzieje w dzisiejszych czasach w Internecie, nawet nic nie można napisać, bo już ktoś przyjdzie taki i będzie obrażał. Mam nadzieję, że karma dotyka takich ludzi i to co piszą obraźliwego o innych, wróci do nich!
Awatar użytkownika
Christian

Wróć do W domu