Jak zwiększyć komfort mieszkania.

Postautor: Christian » 17 lip 2016, 18:29

Tyle się teraz mówi o różnych systemach, które mają zwiększyć komfort mieszkania w domach jednorodzinnych. Chciałbym się dowiedzieć czegoś w zakresie ogrzewania domu, bo nie chce mi się rozpalać pieca każdego dnia, żeby móc się normalnie wykąpać. Wiem, że jestem trochę leniwy, ale wolę, jak takie informacje przekażą mi praktycy.
Awatar użytkownika
Christian

Postautor: windir » 17 lip 2016, 20:46

Zdecydowanie jesteś leniwy. W przypadku ogrzewania jest mnóstwo możliwości na rynku. Producenci oferują mnóstwo rozwiązań, które instaluje się już na etapie budowy domu, albo też w późniejszym czasie, jako dodatek do istniejących już systemów. Ostatnio na topie są popmpy do wytwarzania ciepła, wiec warto, żeby ktoś w tym temacie się wypowiedział.
Awatar użytkownika
windir

Postautor: Christian » 17 lip 2016, 23:40

No jak najbardziej, wszystkie informacje są na wagę złota. Zapraszam do komentowania i przekazywania informacji. Zawsze warto dowiedzieć się czegoś nowego.
Awatar użytkownika
Christian

Postautor: Alverg79 » 18 lip 2016, 0:43

Skoro już wywołaliście temat to muszę napisać, że faktycznie teraz na topie są pompy ciepła powietrzne klienci montują chyba najczęściej. Jednymm słowem to zwiększenie efektywności całego procesu ogrzewania i to nie tylko samych pomieszczeń, ale też urządzeń peryferyjnych, jak na przykład baseny.
Awatar użytkownika
Alverg79

Postautor: metura » 18 lip 2016, 2:02

Jeśli również wodę w basenie można tym ogrzewać to rewelacja. Zawsze trace w sezonie mnóstwo pieniędzy na ogrzewania takiej wody, chociaż basen jest naprawdę bardzo maly.
metura

Postautor: Alverg79 » 18 lip 2016, 4:34

Basen, bieżąca woda, możesz generalnie wszystko tym podgrzać :) No może poza wodą na herbatę :)
Awatar użytkownika
Alverg79

Postautor: Selena » 18 lip 2016, 7:11

Jak tak bardzo jesteś zainteresowana tymi systemami to zajrzyj sobie tutaj galmet.com.pl/pl/kategorie/hybrydowe-systemy-grzewcze, znajdziesz tam mnóstwo ciekawych informacji o poszczególnych urządzeniach i systemach.
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: Kinia » 18 lip 2016, 8:46

Śmiało też możesz się decydować na zakupy u tego dostawcy. Wszystko co mają w ofercie dostaniesz po zamowieniu. Zdecydowanie warto zajrzeć na galmet.com.pl/ i rozpocząć planowanie nowego życia.
Awatar użytkownika
Kinia

Postautor: Christian » 18 lip 2016, 9:12

Moje pytanie zainteresowało widze wiecej osób. Ale to dobrze, bo widać, że są potrzeby na rynku.
Awatar użytkownika
Christian

Wróć do W domu