Rozwód

Rozwód

Postautor: Anilena1984 » 18 maja 2016, 21:22

Witam! Dzisiaj potrzebuję pomocy w przykrej sprawie....Szukam adwokata, który specjalizuje się sprawach rozwodowych. Zna ktoś adwokata z Łodzi, ktoś może coś polecić? Po 4 latach małżeństwa postanowiliśmy z mężem zakończyć nasz – jakże marny- związek. Czy ktoś z Was przechodził już przez to? Jak to wszytko wygląda? Czy są problemy z dostaniem rozwodu?
Awatar użytkownika
Anilena1984

Rozwód

Postautor: Agua » 18 maja 2016, 22:27

Koleżanko.. tak trudno jest wpisać Adwokat rozwód Łódź w przeglądarkę..? Moja przyjaciółka jest po rozwodzie i z tego co mi wiadomo dostała go bez większych problemów...Wszystko się wyjaśniło w przeciągu dwóch czy tam trzech rozpraw.
Awatar użytkownika
Agua

Rozwód

Postautor: Christian » 18 maja 2016, 23:18

4 lata i już rozwód? Są terapie i inne rzeczy, przecież coś Was musiało głębokiego łączyć skoro jeszcze do niedawna nie wyobrażaliście sobie życia bez siebie i przysiegaliście przed Bogiem miłość wiernośc i uczciwość małżeńską? Rażące jest to jak wiele niedojrzałych par decyduje się na związek małżeński, tak ważny i święty a potem są problemy bo rozwody, kłótnie, nieporozumienia itd.
Awatar użytkownika
Christian

Rozwód

Postautor: gammadion » 19 maja 2016, 2:01

Wlasnie, widzialy galy co braly... moja kuzynka w tamtym roku dopiero co wychodzila za maz a w tym juz planuje rozwod, wczesniej byla w zwiazku ze swoim mezem 5 lat i jak to jest mozliwe w przeciagu roku stracic caly zar, zapal i milosc? Przez poprzednie 5 lat się dało byc ze soba bez problemow a po roku malzenstwa koniec? Dziwne...
Awatar użytkownika
gammadion

Rozwód

Postautor: Anilena1984 » 19 maja 2016, 4:23

Nie Wam oceniać, mili Panowie. Nie życzę nikomu przechodzić przez coś takiego jak nieudane małżeństwo... Ponieważ można się znać nawet dziesięć lat wcześniej a niektre sprawy i sekrety wyjdą dopiero po ślubie... taki mamy świat... nikt nie hajta się z myślą żeby po paru latach się rozwodzić, każdy marzy o tej jednej prawdziwej miłości, a to, że czasem nie wypala to już siła wyższa...
Awatar użytkownika
Anilena1984

Rozwód

Postautor: Selena » 19 maja 2016, 7:22

Dlatego ja nigdy nie oceniam ani nie krytykuje decyzji innych osób, nigdy nie wiadomo co się dzieje lub co jest motywacją do czynu innych osób. Jeśli ktoś decyduje się na rozwód to najwyraźniej jest to dobrze przemyślana decyzna a nie widzimisię.
Awatar użytkownika
Selena

Wróć do Związek