Sklep z plastikowymi zabawkami dla dzieci

Postautor: metura » 15 lis 2016, 8:32

Witam! Chcę kupić modele do sklejania różnego rodzaju i ładne zestawy klocków dla moich dzieci. Moja syn uwielbia składać wszelkiego rodzaju samochody od wyścigówek poprzez samochody zabytkowe i kultowe, a na tych wojskowych skończywszy, a z kolei córka całe dnie potrafi siedzieć i budować całe miasta z klocków, których ciągle jej brakuje, bo tyle ma pomysłów. Bardzo cieszą mnie ich kreatywne zainteresowania, więc chciałabym je rozwijać i kupić im więcej zabawek tego typu, czy ktoś może mi coś polecić?
metura

Postautor: Selena » 15 lis 2016, 10:10

A co jest takiego superkreatywnego w układaniu czegoś według schematu? Lepiej kupić im jakąś książkę, niech coś poczytają…
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: metura » 15 lis 2016, 11:05

Cóż, moim zdaniem takie zajęcia manualne bardzo rozwijają dzieci, więc nie rozumiem pani reakcji. A na książki też mają czas, proszę się nie martwić. Nie pytałam jednak o żadne porady wychowawcze, a o polecenie internetowego sklepu z zabawkami, więc nie rozumiem po co ta wypowiedź.
metura

Postautor: Selena » 15 lis 2016, 11:52

Wyraziłam tylko swoje zdanie. W dzisiejszych czasach dzieci coraz więcej spędzają na zabawie, a nie na nauce. Ale to już pani sprawa, żegnam.
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: Kinia » 15 lis 2016, 13:08

A ja uważam, że zabawa też jest ważna i super, że dzieci bawią się takimi rzeczami zamiast spędzać całe dnie przed komputerami… Także tylko się cieszyć, że ma pani tak kreatywne dzieci i świetnie, że chce pani rozwijać ich zainteresowania. Kto wie, może dzięki temu w przyszłości zostaną konstruktorami lub architektami. No a jeśli chodzi o pani pytanie to przyda się pani jakiś sklep online z plastikowymi modelami do sklejania i klockami. Szczerze polecam klocki Banbao, które ja kupiłam jakiś czas temu mojemu małemu urwisowi tutaj. Myślę, że spodobają się i pani córce, i synowi, bo w zestawach są nie tylko klocki do budowania różnych ciekawych miejsc i budynków (ja wybrałam zestaw safari, bardzo polecam!), ale również takie, z których można budować różne pojazdy itp.! Także szczerze polecam, naprawdę świetna zabawa :)
Awatar użytkownika
Kinia

Wróć do Dzieci