Czy powinnam iść do psychologa..?

Postautor: Agua » 02 sie 2016, 22:55

Cześć.. mam pewien problem. Otóż chodzi o mnie i mojego chłopaka. Jesteśmy już ze sobą przez ponad rok, ale teraz jak oboje mieszkamy w innych miastach to strasznie dziwnie zaczął się zachowywać. Otóż jest niemiłosiernie zazdrosny i ciągle ma chyba jakieś obsesyjne myśli, że go zdradzam itp. oczywiście nic z tego nie jest prawdą, ale bardzo to już mnie niestety męczy. Myślicie że jakbyśmy oboje poszli do psychologa na jakaś terapię albo coś to by coś pomogło? Znacie jakiś psychologów z Warszawy?
Awatar użytkownika
Agua

Postautor: Christian » 03 sie 2016, 0:04

Nie zazdroszczę. Spotykałem się ze zazdrosną dziewczyną i bardzo ciężko było ją przekonać, że wychodzę do znajomych a nie, że mam kogoś na boku itp.. współczuję.
Awatar użytkownika
Christian

Postautor: Selena » 03 sie 2016, 1:40

Ja byłam kiedyś z moim partnerem na terapii dla par w Warszawie i bardzo nam to pomogło rozwiązać nazsze problemy w związku. Jednak czasem jest naprawdę dobrze skonsultować coś z inną osobą, szczególnie jak jest specjalistą i potrafi pomóc we wielu kwestiach.
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: metura » 03 sie 2016, 4:26

Jest jeden bardzo dobry psycholog w Warszawie, który w przeszłości mi niesamowicie pomógł z pewnymi problemami.. polecam wysłać chłopaka do tego psychologa i niech się przebada jakimiś testami, czy akurat wszystko z nim w porządku.
metura

Postautor: Kunegunda » 03 sie 2016, 7:15

Eh, mieliśmy kiedyś podobny problem w małżeństwie.. ale poszliśmy w Warszawie do psychologa rodzinnego i nam bardzo pomógł. A podobnie jak Ty, mój mąż był zazdrosny nawet o kolegów z pracy a nawet moje koleżanki . Na takie coś trzeba szybko reagować, bo jak sobie utrwali taki schemat myslenia i zachowania to potem już będzie to ciężko zmienić.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: Alverg79 » 03 sie 2016, 7:25

A może szczera rozmowa styknie na początku? Chociaż pewnie znając życie to już z nim nie raz rozmawiałaś i nic z tego.. sam nie wiem, mi jakby dziewczyna takie coś powiedziała to bym wziął sobie do serca, że ją ranię swoim postępowaniem itp.
Awatar użytkownika
Alverg79

Postautor: Brente Engler » 03 sie 2016, 8:49

Ja bym byłjednak za wizytą u psychologa lub psychoterapeuty. Takie coś to może być ponad siły samej pary, która się mierzy z takim problemem. Ale może akurat coś wspólnymi siłami zdziałacie.
Awatar użytkownika
Brente Engler

Wróć do Życie