Strona 1 z 1

Czy powinnam iść do psychologa..?

Post: 02 sie 2016, 22:55
autor: Agua
Cześć.. mam pewien problem. Otóż chodzi o mnie i mojego chłopaka. Jesteśmy już ze sobą przez ponad rok, ale teraz jak oboje mieszkamy w innych miastach to strasznie dziwnie zaczął się zachowywać. Otóż jest niemiłosiernie zazdrosny i ciągle ma chyba jakieś obsesyjne myśli, że go zdradzam itp. oczywiście nic z tego nie jest prawdą, ale bardzo to już mnie niestety męczy. Myślicie że jakbyśmy oboje poszli do psychologa na jakaś terapię albo coś to by coś pomogło? Znacie jakiś psychologów z Warszawy?

Czy powinnam iść do psychologa..?

Post: 03 sie 2016, 0:04
autor: Christian
Nie zazdroszczę. Spotykałem się ze zazdrosną dziewczyną i bardzo ciężko było ją przekonać, że wychodzę do znajomych a nie, że mam kogoś na boku itp.. współczuję.

Czy powinnam iść do psychologa..?

Post: 03 sie 2016, 1:40
autor: Selena
Ja byłam kiedyś z moim partnerem na terapii dla par w Warszawie i bardzo nam to pomogło rozwiązać nazsze problemy w związku. Jednak czasem jest naprawdę dobrze skonsultować coś z inną osobą, szczególnie jak jest specjalistą i potrafi pomóc we wielu kwestiach.

Czy powinnam iść do psychologa..?

Post: 03 sie 2016, 4:26
autor: metura
Jest jeden bardzo dobry psycholog w Warszawie, który w przeszłości mi niesamowicie pomógł z pewnymi problemami.. polecam wysłać chłopaka do tego psychologa i niech się przebada jakimiś testami, czy akurat wszystko z nim w porządku.

Czy powinnam iść do psychologa..?

Post: 03 sie 2016, 7:15
autor: Kunegunda
Eh, mieliśmy kiedyś podobny problem w małżeństwie.. ale poszliśmy w Warszawie do psychologa rodzinnego i nam bardzo pomógł. A podobnie jak Ty, mój mąż był zazdrosny nawet o kolegów z pracy a nawet moje koleżanki . Na takie coś trzeba szybko reagować, bo jak sobie utrwali taki schemat myslenia i zachowania to potem już będzie to ciężko zmienić.

Czy powinnam iść do psychologa..?

Post: 03 sie 2016, 7:25
autor: Alverg79
A może szczera rozmowa styknie na początku? Chociaż pewnie znając życie to już z nim nie raz rozmawiałaś i nic z tego.. sam nie wiem, mi jakby dziewczyna takie coś powiedziała to bym wziął sobie do serca, że ją ranię swoim postępowaniem itp.

Czy powinnam iść do psychologa..?

Post: 03 sie 2016, 8:49
autor: Brente Engler
Ja bym byłjednak za wizytą u psychologa lub psychoterapeuty. Takie coś to może być ponad siły samej pary, która się mierzy z takim problemem. Ale może akurat coś wspólnymi siłami zdziałacie.