Niedrogie sale konferencyjne

Postautor: Selena » 07 sty 2016, 5:34

Czesc! Mam problem, bo potrzebuje niedrogiej sali na organizację konferencji. Ma to być nieduże spotkanie dla kilkunastu osób. Najważniejsze kryterium to niestety cena. Profesjonalny sprzet nie jest konieczny. Potrzebujemy tylko tablicy i rzutnika na prezentację multimedialna. Korzystaliście może kiedyś z takiej sali w stolicy?
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: OldMan » 07 sty 2016, 7:13

Po co takie pytanie zamieszczać na forum? Sprawdź profesjonalne centrum konferencyjne w Warszawie i zorientuj się, ile kosztują najmniejsze sale. Zamie Ci to mniej czasu niż publikowanie takich pytań na forum.
Awatar użytkownika
OldMan

Postautor: Kinia » 07 sty 2016, 9:22

Ja niestety nie mam doświadczenia w organizowaniu szkoleń czy konferencji, ale codziennie jak jade do pracy mijam baner o treści tanie sale szkoleniowe w Warszawie. Zorientuję się jutro o to za firma i postaram się napisać. Być może zdecydujesz się skorzystać z jej oferty.
Awatar użytkownika
Kinia

Postautor: Selena » 07 sty 2016, 11:35

Będę bardzo wdzieczna, bo przegladam oferty od kilku godzin i nie mogę znaleźć niczego w przystępnej cenie. Jeśli takich szkoleń będziemy organizować więcej, chyba taniej będzie wygospodarować miejsce w firmie.
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: OldMan » 07 sty 2016, 11:50

Dokładnie. Własna sala konferencyjna powinna być w każdej większej firmie.
Awatar użytkownika
OldMan

Wróć do Kursy i szkolenia