Leczenie zaburzeń jelitowych, jakie sprawdzone leki możecie polecić?

Postautor: Brente Engler » 05 maja 2016, 1:52

Ostatnio zdarzają się u mnie uporczywe problemu z jelitami, szczególnie po jedzeniu. Zna ktoś może jakieś naturalne sposoby aby się tego pozbyć? Ewentualnie biorę pod uwagę jakieś środki dostępne w aptece.
Awatar użytkownika
Brente Engler

Postautor: gammadion » 05 maja 2016, 2:01

Możesz troszeczkę dokładniej opisać problem? Czego dotyczą te problemy z jelitami? Masz jakieś gazy albo niestrawność? Musisz nam trochę więcej napisać bo nie sztuka dać ci nazwy leków które działają na coś co ciebie nie dotyczy.
Awatar użytkownika
gammadion

Postautor: Brente Engler » 05 maja 2016, 4:47

Mam problem z nieregularnym wypróżnianiem się, pojawiły się gazy oraz wzdęcia po posiłkach. Tak na ten moment to chyba wszystko co przychodzi mi do głowy. Słyszałem o tabletkach na takie objawy ale z głowy mi wypadło jak się nazywają
Awatar użytkownika
Brente Engler

Postautor: Paprotka » 05 maja 2016, 7:47

Jeżeli chodzi o jelita to bardzo skutecznie działa probiotyk o nazwie sanprobi. Wspomaga on barierę jelitową jelit przez co wspomaga jego pracę i potrafi znacznie zmniejszyć dolegliwości z tym związane. Stosowałam go jakiś czas temu i bardzo polecam, nie jest drogi a działa skutecznie.
Awatar użytkownika
Paprotka

Postautor: Agua » 05 maja 2016, 8:42

Ja zawsze wychodziłam z założenia że zrównoważona dieta jest kluczem do zdrowia i wystarczy włączyć do diety pokarm który zawiera dużo błonnika i większość problemów będziesz mieć z głowy. Masz może pomysł skąd te problemy się u ciebie pojawiły?
Awatar użytkownika
Agua

Postautor: BlindWarrior » 05 maja 2016, 10:52

Ewentualnie espumisan. Znam osoby które go stosują jak wystąpi problem i działa dobrze. Na stronie https://www.aptekagemini.pl/espumisan-100mg-ml-krople-doustne-30ml.html znajdziesz więcej informacji o tym środku to możesz przeczytać o jego działaniu i składzie ;)
Awatar użytkownika
BlindWarrior

Postautor: Brente Engler » 05 maja 2016, 11:11

Mam takie tabletki w domu i faktycznie pomaga to jak czuję się wzdęty ale zależy mi na czymś co pozwoli mi się całkowicie pozbyć problemu a nie będzie działać tylko doraźnie. Dieta jak najbardziej może mieć wpływ ale to musiał bym chyba iść do dietetyka na konsultację.
Awatar użytkownika
Brente Engler

Postautor: Kinia » 05 maja 2016, 13:00

Znam sporo osób które po zmianie nawyków żywieniowych pozbyły się wielu problemów ze zdrowiem. Tak jak już sam napisałeś, idź do dietetyka, opisz mu swój problem i poproś o rozpisanie diety na takie dolegliwości. Pamiętaj tylko żeby iść do kogoś sprawdzonego kto da ci coś innego niż z formatki. Tak czy inaczej życzę powodzenia w leczeniu dolegliwości.
Awatar użytkownika
Kinia

Wróć do Offtopic