Jaki rodzaj kijków nordic walking wybrać?

Postautor: Endezzma » 21 lut 2017, 2:48

Kilka dni temu dopadł mnie ogromny ból w okolicach lędźwiowych. Poszłam oczywiście do lekarza, który stwierdził, że zbyt długo przesiaduję przed komputerem. To ma zanczny wpływ na stan mojego kręgosłupa. Rada więcej się ruszać, ale z głową. Polecił mi kijki do nordic walking i spacery. Jaki rodzaj tych kijków wybrać, bo jestem zielona w tej kwestii.
Awatar użytkownika
Endezzma

Postautor: Alverg79 » 21 lut 2017, 3:06

To bardzo bezpieznyc sposób aktywności fizycznej, który pozwala na nowo ruszyć w świat zdrowego trybu życia. Jeśli chodzi o nordic walking to kijki są różne. Dostaniesz i takie marketowe wersje za kilkanaście złotych i profesjonalny sprzęt, który na pewno nie zuzyje się po sezonie.
Awatar użytkownika
Alverg79

Postautor: Endezzma » 21 lut 2017, 4:00

No o tym to akurat wiem, bo często jestem gościem marketów, ale pytanie, które kijki wybrac, żeby starczyły na długo i gdzie je najlepiej kupić.
Awatar użytkownika
Endezzma

Postautor: Paprotka » 21 lut 2017, 6:12

Witaj, ja też jestem fanem kijków i ze znajomymi już tak maszerujemy od kilku miesięcy. Waga się zmieniła i samopoczucie również. Ja kupiłam sobie od razu dobry sprzęt w sklepie Na Pieszo, który oferuje kilka rodzajów kijków. Zwykle różnią się wykończeniem. Wybierze po prostu te, które odpowiadają Twojemu wzrostowi i które najbardziej Ci się podobają.
Awatar użytkownika
Paprotka

Postautor: DreamingLucy » 21 lut 2017, 8:20

Żeby za dużo Cie nie ciągać po innych artykułach zobacz tutaj http://napieszo.pl/401-kije-trekkingowe-nordic-walking jak to profesjonalnie wygląda. Jak widzisz kijki nordic walking wyglądają bardzo dobrze i dobrze prowadzą użytkownika. Czas już się wziąć do pracy, a z takimi kijkami na pewno pójdzie to szybciej.
Awatar użytkownika
DreamingLucy

Postautor: BlindWarrior » 21 lut 2017, 8:37

Zawswze tak było, że jak się miało dobry sprzęt, to zapał utrzymywała się dłużej…
Awatar użytkownika
BlindWarrior

Wróć do Pytania i odpowiedzi