Polecicie mi konkretne środki przeciwbólowe?

Postautor: Endezzma » 03 sty 2018, 19:25

Witam wszystkich forumowiczów. Robiłam ostatnio porządki w swojej apteczce i zauważyłam, że mam wiele pustych opakowań, a niektóre leki są już przeterminowane. Przydałoby się od nowa skompletować całą apteczkę. Z pewnością powinny być tam jakieś środki przeciwbólowe, ponieważ nie wiadomo kiedy tego typu leki mogą się przydać. Czy macie środki przeciwbólowe, które najlepiej na Was działają?
Awatar użytkownika
Endezzma

Postautor: Kunegunda » 03 sty 2018, 21:24

Jeszcze zależy, jaki jest to ból. Ja mam dużo różnych środków przeciwbólowych w swojej apteczce, ponieważ leki które działają na mojego męża, nie wpływają na mój ból. Zależy Ci na tabletkach uniwersalnych, które pokonają ból głowy czy brzucha, czy też może potrzebujesz tabletek przeznaczonych do bólu gardła czy mięśni?
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: Endezzma » 03 sty 2018, 22:44

Mój mąż dużo trenuje, toteż warto, aby w naszej apteczce były środki, które pomagają na nadwyrężone mięśnie, ból stawów czy na stłuczenia. Z kolei ja potrzebuję dość dobrych środków przeciwbólowych, głównie na bóle miesiączkowe.
Awatar użytkownika
Endezzma

Postautor: Selena » 04 sty 2018, 1:16

Wejdź na stronę internetową: https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-preparaty-przeciwbolowe. Na pewno bez trudu znajdziesz tam środek przeciwbólowy, który będzie Tobie pasował. Możesz zapoznać się z jego ulotką, w której znajdziesz informacje dotyczące wskazań, ale i przeciwwskazań. Na stronie apteki znajdziesz także opis działania tabletki czy tez dowolnego leku, który wybierzesz. Już po wejściu na stronę zobaczysz, ze wybór masz dość spory.
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: fruugo » 04 sty 2018, 2:02

Ja też lubię kupować w aptece internetowej. Apteka Mini charakteryzuje się przede wszystkim dużym asortymentem, który jest dodatkowo zróżnicowany. Środki przeciwbólowe występują w postaci tabletek, ale też maści czy syropy, czopki, a także plastry. Każda z tych kategorii ma własną podstronie w witrynie apteki. Dzięki temu, mogę dopasować środki pod swoje przyzwyczajenia i porównać poszczególne produkty.
fruugo

Postautor: metura » 04 sty 2018, 2:55

Masz rację, środki przeciwbólowe często przydają się w momencie, kiedy się tego nie spodziewamy i warto mieć je w zapasie.
metura

Postautor: fruugo » 04 sty 2018, 4:45

Tutaj kupienie tabletek w zapasie nie wyniesie nas wiele, bo ceny także są przystępne :).
fruugo

Postautor: Endezzma » 04 sty 2018, 7:00

Dziękuję Wam za odpowiedzi! Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Endezzma

Wróć do Pytania i odpowiedzi