Co sądzicie o fototapetach?

Postautor: Anilena1984 » 21 gru 2015, 7:01

Cześć wszystkim. ostatnio z mezem zastanawiamy sie nad zmiana wystroju w naszym miekszaniu i w zwiakzuztym pytanie? Co sadzicie o fototapetach ? Czy ktos z was ma moze w domu taki wynalazek? Zastanawiam sie na ile jest to trwale i czy w ogoleniewyglada jak wiocha troche . Bede wdzieczna za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Anilena1984

Postautor: Kunegunda » 21 gru 2015, 8:37

No moim zdaniem trochę wiocha. Ale spoko są te szablony na ściany, bo niektóre mają naprawdę fajne kształty, wzory. Jakbyś sie zastanawiała gdzie znaleźć coś takiego, to mogę polecić stronkę, z której ja zamawiałam. Mają tanią wysyłkę i ogólnie dobrej jakości, sztywne są te szabloniki. studio-dekoracji.com.pl/7-szablony-malarskie Proszę bardzo
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: Anilena1984 » 21 gru 2015, 8:53

A co sądzicie o nalepkach na ścianę z samochodami ? Bo pomyslalam ze moze kupimy najpierw na sprobe synowi do pokoju zebyzobaczyc jak to w ogolesie prezentuje. jak sie nam spodoba to kupimy sobie do salonu tez, a co.
Awatar użytkownika
Anilena1984

Postautor: Paprotka » 21 gru 2015, 10:51

No muj syn ma coś takiego w pokoju i bardzo mu sie podoba. Dla dzieci to jest w sam raz. Wiadomo jak to chlopcy, ciągle w głowie tylko samochody i samochody :P Zwłaszcza po tym filmie Auta, co jakiś czas temu wyszedł
Awatar użytkownika
Paprotka

Postautor: Kinia » 21 gru 2015, 11:19

Ja tam mam takie dwie naklejki w domu i wogóle nie narzekam. W większych sklepach mają naprawdę duży wybór takich obrazków i naprawdę niektóre są bardzo eleganckie. Ja bym w każdym razie każdemu szczerze poleciła. My mamy taką fototapete z wizerunkiem plaży, a druga z gramofonem. Bardzo stylowo hehe
Awatar użytkownika
Kinia

Postautor: Selena » 21 gru 2015, 13:03

Mi się podobają takie w miarę małe, takie na całą scianę to nie. Ale wiadomo, kwestia gustu. Na pewno tak się da to wykombinować, żeby wyglądało atrakcyjnie wizualnie!
Awatar użytkownika
Selena

Wróć do Wystrój wnętrz