Pomysł na pokój dla chłopca

Postautor: Endezzma » 22 kwie 2016, 3:25

Cześć wszystkim. Wraz z mężem przymierzamy się do remontu domu. Wybraliśmy już meble do pokojów i kuchni, a także łazienki ale nie bardzo mamy pomysł na wystrój pokoju synka. Wiem że dzieci w wieku 8 lat uwielbiają pokoje w stylu swoich zainteresowań, a moje dziecko interesuje się samolotami i lotnictwem. W jaki sposób moge to sprytnie połączyć?
Awatar użytkownika
Endezzma

Postautor: Brente Engler » 22 kwie 2016, 4:05

Stylowe pokoje związane z zainteresowaniami to zawsze dużo pracy do wykonania ale efekty potrafią powalić. Na pewno będą Ci potrzebne meble i łóżko nawiazujace do awiacji, może uda Ci się coś znaleźć tu: babybest.pl. To bardzo fajny sklep który od wielu lat działa na naszym rynku. Ma bardzo szeroką ofertę i dobre ceny więc myslę że ze znalezieniem czegoś ciekawego nie będzie problemu. Nie zapominaj też o szczegółach jak na przykład modele samolotów zawieszone na linkach pod sufitem. Jeśli nie będziecie umieli z mężem ich skleić to możecie zawsze kupić gdzies używane. Na tą chwilę tyle przychodzi mi do głowy. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Brente Engler

Postautor: Anilena1984 » 22 kwie 2016, 4:16

Wybrałaś już tapetę? Bo pomyślałam że fajnie byłoby zrobić ściany w kolorze nieba z namalowanymi chmurami. Co do sklepu o którym pisze kolega to znam go i również polecam bo mają tam naprawdę duży wybór mebli dla chłopaków jakiś czas temu kupowałam niebieską szafkę na ksiązki z serii Nemo. Pięknie się prezentuje i jest bardzo dobrze wykonana. Mojemu synkowi bardzo się sposobała, ale on z kolei przepada za piratami i statkami :)
Awatar użytkownika
Anilena1984

Postautor: BlindWarrior » 22 kwie 2016, 7:03

witam, czy dostanę tam także meble dla dziewczynek? Tak szczerze to nie znam się na tym całym świecie księżniczek itd, dostałem instukcje że mają być różowe wiec staram sie tego trzymać. Prosze o szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
BlindWarrior

Postautor: Anilena1984 » 22 kwie 2016, 7:57

Pewnie, to sklep z meblami dla dzieci ogólnie więc dostaniesz tam różne meble dla dziewczynek. Najlepiej zrobisz jeśli razem z córką, albo córkami przejrzycie ofertę w internecie i pozwolisz im się zdecydować.
Awatar użytkownika
Anilena1984

Postautor: BlindWarrior » 22 kwie 2016, 8:47

Właśnie tak chcę zrobić :). Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
BlindWarrior

Postautor: Anilena1984 » 22 kwie 2016, 10:05

Nie ma za co, ale jestem w stanie się założyć że będą chciały meble Princessa. Sama bym takie chciała :P.
Awatar użytkownika
Anilena1984

Wróć do Wystrój wnętrz