Czy warto kupować meble przez Internet?

Postautor: Alverg79 » 07 wrz 2016, 2:55

Nie jestem przekonany, czy warto kupować meble za pośrednictwem internetu, choć moja dziewczyna uważa, że warto. Obawiam się rozczarowania, ze jakiś sprzet będzie wygladał inaczej niż na fotografiach lub okaże się być kiepskiej jakości. A Wy co sadzicie o kupowaniu mebli online i jakie sprzety kupiliście przez internet, jeśli mogę wiedzieć?
Awatar użytkownika
Alverg79

Postautor: Kunegunda » 07 wrz 2016, 3:30

Jeśli znajdziesz dobry sklep online, najlepiej sprzedający meble własnej produkcji, to raczej nie powinienes być zawiedziony. Ja nabyłam przez internet niedawno solidny kuchenny stół z krzesłami i byłam usatysfakcjonowana. Otrzymałam produkty nowe, bez żadnych wad, dobrej jakości i niedrogie. W dodatku na dostawę nie musiałam długo czekać.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: Agua » 07 wrz 2016, 3:50

Ja dopiero niedawno pierwszy raz zamówiłam mebel przez internet. Była to rozkładana kanapa w nowoczesnym stylu. Również się nie zawiodłam, bo jest to wygodny i starannie wykonany produkt w przystępnej cenie.
Awatar użytkownika
Agua

Postautor: Kunegunda » 07 wrz 2016, 6:19

Ja własnie planuję zamówienie narożnika na wymiar do salonu. Prawdopodobnie zrobię zakupy online w tym samym sklepie co poprzednio.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: Agua » 07 wrz 2016, 6:46

Ja także chyba pozostanę wierna jednemu sklepowi z meblami, a jest to meblejakchcesz.pl. Można tam kupić wysokiej jakości meble, wykonywane z uwzględnieniem aktualnych trendów, a także indywidualnych potrzeb klientów.
Awatar użytkownika
Agua

Postautor: Alverg79 » 07 wrz 2016, 8:51

W takim razie na spokojnie chętnie zobaczę ofertę tego sklepu i być może też wybiore tam coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Alverg79

Wróć do Wystrój wnętrz