Kto zaprojektuje ogród z prawdziwego zdarzenia?

Postautor: DreamingLucy » 15 sty 2017, 23:08

Od wielu lat marzyłam o tym, żeby mieć ogród z prawdziwego zdarzenia. Nie mogłam tego marzenia zrealizowac, bo po prostu nie byłam właścicielką posesji na której mieszkam. Teraz sytuacja się zmieniła i mam pełne prawo zarządzać zarówno budynkiem, jak i terenem wokół niego. Szukam firmy, która zaprojektuje i wykona ogród, aby wyglądał on wyjątkowo.
Awatar użytkownika
DreamingLucy

Postautor: KingWong » 16 sty 2017, 0:56

No ja też swego czasu miałem problem z pracami na ogrodzie, bo sąsiad jakies roszczenia miał do terenu. Dobrze, żebyś miała wszystko uregulowane, bo później moga wyjsc jakies koszty, jakbyś musiała teren przywrócić do poprzedniego stanu.
Awatar użytkownika
KingWong

Postautor: DreamingLucy » 16 sty 2017, 3:21

Nie no takiej sytuacji to raczej nie przewiduje, chociaż w naszym kraju to wszystko jest możliwe. Nawet ktoś na złość byłby w stanie to zrobić :))))
Awatar użytkownika
DreamingLucy

Postautor: KingWong » 16 sty 2017, 5:59

Hehe, no żebyś wiedziała...
Awatar użytkownika
KingWong

Postautor: BlindWarrior » 16 sty 2017, 8:28

Coś tak mało optymistycznie rozmawiacie na temat tego projektowania ogrodu. Zjrzyjcie tutaj http://www.ogrodyporosa.com.pl/kolobrzeg to od razu Wam się uśmiechy na twarz rzucą. To propozycja firmy, która wykonuje zlecenia projektowe zarówno w Kołobrzegu, jak i w innych miastach. Na stronie można znaleźć nawet przykłądy realizacji, a jest co oglądać...
Awatar użytkownika
BlindWarrior

Postautor: Brente Engler » 16 sty 2017, 10:42

No jasne, że jest co oglądać, bo to jedna z najlepszych firm w naszym jkraju pod względem zaawansowania projektów terenów zewnętrznych. Dodatkowo fajne jest to, że firma działa generalnie w całytm kraju. Tutaj na przykład http://www.ogrodyporosa.com.pl/kalisz jest Kalisz i jego okolice, który także korzystał już wielokrotnie z usług najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
Brente Engler

Postautor: Kinia » 16 sty 2017, 13:01

W dzisiejszych czasach dobry i ładny ogród to wręcz obowiązeek. Tak technika poszła do przodu, że stworzenie czegoś szczególnego nie jest już wybitnie trudne, ale za to wymyślić coś takigo to jest już sztuka. To potrafią tylko najlepsi. Z propozycjami od tych projektantów to sama bym chętnie popracowała.
Awatar użytkownika
Kinia

Postautor: Agua » 16 sty 2017, 13:09

Każdy projekt ma tyle zmiennych, że trudno powiedzieć o jakimś szablonie.
Awatar użytkownika
Agua

Wróć do Wystrój wnętrz