Jaka szafa sypialniana będzie najlepsza do małej sypialni?

Postautor: Kunegunda » 25 sty 2017, 4:30

Zależy mi na wygodnym przechowywaniu pościeli, a przede wszystkim na tym, żeby wszytkie te rzeczy pomieścić w jednym miejscu bo na razie mam je porozrzucane po różnych meblach w całym mieszkaniu, chciałabym wreszcie zaprowadzić porządek.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: Agua » 25 sty 2017, 5:55

Jak masz mało miejsca to na pewno powinnaś postawić na szafę wąską ale wyższą i na wysokich półkach możesz trzymać rzeczy, z których rzadziej korzystać a nisko, gdzie łatwiej siegnąć, to, czego używasz bez przerwy
Awatar użytkownika
Agua

Postautor: Paprotka » 25 sty 2017, 8:17

Koleżanka dobrze pisze, dodałabym jeszcze że trzeba wybierać szafy, które mają głębokie półki, takie są o wiele bardziej pojemne więc trzeba dokładnie obejrzeć zanim się kupi. Sama mam taką i wygląda na niewielkich rozmiarów, nie zabiera wiele miejsca a super się wszystko mieści, naprawdę mi ulżyło jak ją kupiłam bo uwielbiam mieć wszystko idealnie uporządkowane :)
Awatar użytkownika
Paprotka

Postautor: Kinia » 25 sty 2017, 9:44

Jak potrzebna jest ci kompaktowa szafa sypialniana to polecam zajrzeć tutaj: meblex-rawicz.pl/category/szafy. Znajdziesz różne szafy, wąskie i niewielkie także, no a do tego świetnie się prezentują i mają dobrą jakość bo w tym sklepie są tylko produkty renomowanych producentów, najlepszych w branży. No i dowożą gdzie chcesz
Awatar użytkownika
Kinia

Postautor: Kunegunda » 25 sty 2017, 10:01

Super są szafy w tym Meblex, chyba coś dla siebie faktycznie wybiorę, nawet mam już na oku model Santi, kolorystyka idealna do mojej sypialni i właśnie taka fajna wąska szafa, na pewno świetnie się zmieści. Mam nadzieję, że jest też taka fajna, pojemna w środku, muszę to sprawdzić a jak tak to kupuję :) Bardzo dziękuję za wklejenie tego linka, od razu znalazłam coś dla siebie
Awatar użytkownika
Kunegunda

Wróć do Wystrój wnętrz