Modne dodatki do ubrań.

Modne dodatki do ubrań.

Postautor: Kunegunda » 23 gru 2015, 3:52

Cześć dziewczyny zastanawiam się tak, jakie według was będą w tym sezonie modne dodatki do ubrań ? Ja strasznie lubię korale ale wydaje mi się, że to już przeszłość i trzeba szukać jakiś innych ozdobnych elementów do garderoby.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Modne dodatki do ubrań.

Postautor: Agua » 23 gru 2015, 4:57

Ja uwielbiam każdy rodzaj biżuterii! Ale zauważyłam, że ostatnio szczególnie modna jest biżuteria prosto z Włoch jest bardzo ładna a co za tym idzie nie jest jakoś kosmicznie droga, każda z nas może sobie na nią pozwolić.
Awatar użytkownika
Agua

Modne dodatki do ubrań.

Postautor: OldMan » 23 gru 2015, 5:55

Ja jako facet się wypowiem, że dla mnie dodatki nie maja najmniejszego znaczenia :D I nie rozumiem waszego pędu za jak najfajniejszym naszyjnikiem czy tam kolczykiem.
Awatar użytkownika
OldMan

Modne dodatki do ubrań.

Postautor: Paprotka » 23 gru 2015, 6:53

Bo faceci tego nie zrozumieją dla was się liczy ile auto ma koni mechanicznych a dla nas kompletnie nie ma to znaczenia. Ale do rzeczy, tez uważam, że biżuteria włoska jest bardzo ładna. W ogóle dziewczyny ostatnio kupiłam sobie cudowną bluzę!
Awatar użytkownika
Paprotka

Modne dodatki do ubrań.

Postautor: Lunar » 23 gru 2015, 9:53

A gdzie ją kupiłaś w jakieś sieciówce czy coś? Bo chce kupić jakiś prezent dla dziewczyny i nie mogę właśnie fajnej bluzy znaleźć.
Awatar użytkownika
Lunar

Modne dodatki do ubrań.

Postautor: Paprotka » 23 gru 2015, 11:18

Nie, nie w sieciówce, bo w tych sklepach nie ma nic fajnego. Konkretnej bluzy Ci nie pokaże jaką kupiłam ale dam Ci sklep gdzie zrobiłam zakupy, bluz mają bardzo dużo i to różnych, na pewno dobierzesz odpowiednią do stylu swojej dziewczyny, łap linka kafrim.pl/bluzy,c23.html powodzenia w zakupach! Mam nadzieje, że kupisz jej coś fajnego i będzie zadowolona.
Awatar użytkownika
Paprotka

Wróć do Moda