Bielizna na specjalne okazje

Postautor: metura » 30 maja 2016, 0:53

Witam dziewczyny. Ostatnio mam duży problem ze znalezieniem odpowiednie bielizny na wyjścia służbowe. Co raz częściej chodzę na różnego rodzaju bankiety i spotkania i nie mogę za każdym razem kupować nowej bielizny. Jak radzicie sobie z takimi problemami :P?
metura

Postautor: Selena » 30 maja 2016, 1:01

Ja znalazłam w internecie producenta bielizny damskiej i od tamtej pory tylko tam kupuję. Jest to super alternatywa dla sklepowych produktów, które nie tylko kosztują tyle, że głowa mała to do tego są mega niewygodne.
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: metura » 30 maja 2016, 4:01

To może chcesz się ze mną podzielić tą informacją? Ja szukałam po allegro i różnych portalach, ale interesują mnie klasyczne kroje w ładną stylizacją.
metura

Postautor: Kinia » 30 maja 2016, 4:30

No ja polecam wejść na stronę sklep.fernandperil.com. Na stronie znajdziesz nie tylko ciekawe wzoru, ale też najwyższej klasy jakościowej. Mają tam bieliznę nocną i taką do chodzenia na co dzień, ale również na specjalne okazje takie jak np. ślub. Warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
Kinia

Postautor: Paprotka » 30 maja 2016, 6:26

Również polecam sklep. Trafiłam tam przypadkiem właśnie przez jakieś forum internetowe. Na ten moment mam u siebie kilka kompletów z tego sklepu i powiem szczerze, że dawno nie nosiłam tak wygodnej bielizny. Warto spróbować kupić nawet jeden komplet.
Awatar użytkownika
Paprotka

Postautor: Selena » 30 maja 2016, 6:40

No ja właśnie też to zauważyłam jak tam kupowałam. Zamówiłam na początku sam biustonosz, ale bałam się, że nie trafię w rozmiar. Na całe szczęście udało się kupić dobry i jestem bardzo zadowolona, bo jakość materiału i wyprofilowanie są naprawdę dobre.
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: Agua » 30 maja 2016, 9:22

A nie wiecie czy na stronie mają też gorsety? Ostatnio spodobało mi się noszenie tego niewygodnego stroju i chciałam kupić jeszcze jakiś jeden. Nie wiem tylko czy na stronie znajdę takie coś.
Awatar użytkownika
Agua

Postautor: Kinia » 30 maja 2016, 9:59

Jak najbardziej możesz tam zamówić gorset. Ja nie noszę takich cudów, ale widziałam w zakładkach, że mają też takie coś. Wydaje mi się, że skoro biustonosze robią takie mega wygodne to i gorset będzie się przyjemnie nosił. Wejdź na stronę i zobacz. Samo zamówienie produktu trwa kilka chwil więc nie stracisz tyle czasu co przy chodzeniu po sklepach.
Awatar użytkownika
Kinia

Wróć do Moda