Strona 1 z 1

Bielizna na specjalne okazje

Post: 30 maja 2016, 0:53
autor: metura
Witam dziewczyny. Ostatnio mam duży problem ze znalezieniem odpowiednie bielizny na wyjścia służbowe. Co raz częściej chodzę na różnego rodzaju bankiety i spotkania i nie mogę za każdym razem kupować nowej bielizny. Jak radzicie sobie z takimi problemami :P?

Bielizna na specjalne okazje

Post: 30 maja 2016, 1:01
autor: Selena
Ja znalazłam w internecie producenta bielizny damskiej i od tamtej pory tylko tam kupuję. Jest to super alternatywa dla sklepowych produktów, które nie tylko kosztują tyle, że głowa mała to do tego są mega niewygodne.

Bielizna na specjalne okazje

Post: 30 maja 2016, 4:01
autor: metura
To może chcesz się ze mną podzielić tą informacją? Ja szukałam po allegro i różnych portalach, ale interesują mnie klasyczne kroje w ładną stylizacją.

Bielizna na specjalne okazje

Post: 30 maja 2016, 4:30
autor: Kinia
No ja polecam wejść na stronę sklep.fernandperil.com. Na stronie znajdziesz nie tylko ciekawe wzoru, ale też najwyższej klasy jakościowej. Mają tam bieliznę nocną i taką do chodzenia na co dzień, ale również na specjalne okazje takie jak np. ślub. Warto sprawdzić.

Bielizna na specjalne okazje

Post: 30 maja 2016, 6:26
autor: Paprotka
Również polecam sklep. Trafiłam tam przypadkiem właśnie przez jakieś forum internetowe. Na ten moment mam u siebie kilka kompletów z tego sklepu i powiem szczerze, że dawno nie nosiłam tak wygodnej bielizny. Warto spróbować kupić nawet jeden komplet.

Bielizna na specjalne okazje

Post: 30 maja 2016, 6:40
autor: Selena
No ja właśnie też to zauważyłam jak tam kupowałam. Zamówiłam na początku sam biustonosz, ale bałam się, że nie trafię w rozmiar. Na całe szczęście udało się kupić dobry i jestem bardzo zadowolona, bo jakość materiału i wyprofilowanie są naprawdę dobre.

Bielizna na specjalne okazje

Post: 30 maja 2016, 9:22
autor: Agua
A nie wiecie czy na stronie mają też gorsety? Ostatnio spodobało mi się noszenie tego niewygodnego stroju i chciałam kupić jeszcze jakiś jeden. Nie wiem tylko czy na stronie znajdę takie coś.

Bielizna na specjalne okazje

Post: 30 maja 2016, 9:59
autor: Kinia
Jak najbardziej możesz tam zamówić gorset. Ja nie noszę takich cudów, ale widziałam w zakładkach, że mają też takie coś. Wydaje mi się, że skoro biustonosze robią takie mega wygodne to i gorset będzie się przyjemnie nosił. Wejdź na stronę i zobacz. Samo zamówienie produktu trwa kilka chwil więc nie stracisz tyle czasu co przy chodzeniu po sklepach.