Czy warto zamawiać buty przez Internet?

Postautor: Anilena1984 » 14 cze 2016, 3:38

Jakie macie doświadczenie z zakupami butów przez internet? Jak sprawdzacie rozmiary? Czy nie macie problemu ze zwrotem butów, które jednak na was nie pasują?
Awatar użytkownika
Anilena1984

Postautor: Endezzma » 14 cze 2016, 5:26

Z własnego doswiadczenia mogę powiedzieć, że ze zwrotami nie ma większego problemu. Poza tym jak dobrze zmierzysz swoją stopę, to buty będą pasować na nogę, więc nie trzeba będzie ich odsyłać. Jak podobają Ci się jakieś kozaki, adidasy czy baleriny sklep internetowy, w którym bedziesz je kupować, powinien mieć jakis poradnik dotyczący rozmiarów, ale dla pewności zawsze warto dokładnie zmierzyć długość wkładki i ewentualnie dopytac mailem o rozmiary.
Awatar użytkownika
Endezzma

Postautor: BlindWarrior » 14 cze 2016, 6:28

Ja mam jak najlepsze doświadczenia z zakupami przez Internet, choć muszę przyznać, że jeszcze nie miałem okazji kupować półbutów męskich w sklepie internetowym. Myślę jednak, że w tym przypadku nie ma większej różnicy pomiędzy zakupem butów, a koszulek, spodni czy kurtek. Musisz po prostu dokładnie sprawdzić rozmiar, a w razie czego, jak jednak towar nie będzie ci odpowiadała rozmiarowo lub jakościowo, to zawsze możesz go odesłać do sklepu i sklep zwróci ci kasę.
Awatar użytkownika
BlindWarrior

Wróć do Moda