Botoks na wygładzanie zmarszczek

Postautor: metura » 15 lis 2016, 3:10

Witam. Od jakiegoś czasu myśle o tym, żeby sobie zrobić botoks. Nigdy tego nie robiłam, ale tak jakoś doszłam do wniosku, że bardzo bym chciała sobie wyrównać zmarszczki i zrobić taką cerę, żeby jakoś tam mi się wreszcie zaczęła podobać. No bo najważniejsze to się samemu sobie podobać a nie innym, co nie? :)
metura

Postautor: Selena » 15 lis 2016, 4:14

No tak, masz całkowitą rację. Ja tam wiem, że są dziewczyny, które odradzają botoks, bo im się niby nie podobają efekty, ale ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jestem całkowicie zadowolna z tych efektów, które się udało uzyskać. Ani jednej zmarszczki na mojej twarzy i normalnie mogę teraz funckojonować ;)
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: Christian » 15 lis 2016, 5:21

Ech, baby. Sobie powymyślały jakiejś botoksy i i tylko facetów chcą oszukiwać :P Myśli jedna z drugą, że jak se zmarszczki wyrówna, to będzie piękniejsza i młodsza, żeby się za nią faceci oglądali. Ech, aż mi żal po prostu o tym myśleć
Awatar użytkownika
Christian

Postautor: Selena » 15 lis 2016, 7:49

Kolego, hola hola. Nie wszystko się kręci wokół facetów. Kto powiedział, że my to dla was robimy? Po prostu chcemy ładnie dla siebie samych wyglądać i tyle, nie trzeba do tego żadnej filozofii dokładać, że to dla kogoś robimy. Ale Wy naiwni jesteście, no ja nie mogę :D
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: metura » 15 lis 2016, 9:29

Znalazłam teraz taki salon kosmetyczny, w którym to mogą mi zrobić. Bo taki zabieg z botoksem to normalnie się w salonie robi, prawda? Czy trzeba gdzies dalej uderzać i do jakichś bardziej zaawansowanych specjalistów jedzić, żeby się tym zajęli?
metura

Postautor: Selena » 15 lis 2016, 10:01

Nie, nie trzeba nigdzie dalej. Zdecydowanie wystarczy dobrej jakości salon kosmetyczny. Ja robiłam akurat w Katowicach botoks i jestem naprawdę bardzo zadowolona, bo obsługa była profesjonalna i wszystko poszło po mojej myśli, tak więc naprawdę spoko
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: metura » 15 lis 2016, 12:18

No to dobrze wiedzieć, bo tak normalnie bym nie wiedziała, do kogo to się w ogóle należy udać. Ale tym bardziej dobrze, że tutaj jesteś i mi pomogłaś zadecydować. Teraz już wiem, że jestem gotowa na ten botoks się zdecydować.
metura

Wróć do Uroda