Jakieś kremy do cery wrażliwej – gdzie dostanę?

Postautor: Endezzma » 29 paź 2017, 23:54

Rozglądam się za kremami do codziennej pielęgnacji odpowiednimi dla mnie. Niestety mam problem dość poważny z cerą i z tego tytułu dobór odpowiednich preparatów jest trudny.
Awatar użytkownika
Endezzma

Postautor: Kelilye » 30 paź 2017, 1:57

Moja mama ma podobne kłopoty ze skórą i zamawia zwykle na AptekaMini.pl, zawsze udaje się coś znaleźć.
Awatar użytkownika
Kelilye

Postautor: Koral » 30 paź 2017, 3:35

U mnie w rodzinie kilka pań narzeka na kosmetyki i reakcje skórne związane z ich stosowaniem. Natomiast tu jest trochę ciekawych rzeczy - http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dermokosmetyki-do-twarzy-kremy-do-twarzy-kremy-do-cery-wrazliwej-naczynkowej. Generalnie to oferta kosmetyków dla alergików czy osób z nadwrażliwością skóry jest dość szeroka, producenci dostrzegają zjawisko.
Awatar użytkownika
Koral

Postautor: Lunar » 30 paź 2017, 6:12

Ja używam męskich kosmetyków do twarzy zwłaszcza po goleniu i też zauważam czasami podrażnienia czy nadmierną suchość.
Awatar użytkownika
Lunar

Postautor: metura » 30 paź 2017, 7:53

Zauważyłam że jest związek duży między wyspaniem i generalnie wypoczęciem ciała a stanem cery. Dlatego stosuję suplementy, najczęściej zaopatruję się w nie tu http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-dobre-samopoczucie-bezsennosc-stres. Wiadomo że rozsądek jest niezbędny bo nigdy niczego nie można przyjmować zbyt wiele.
metura

Wróć do Uroda