Niedługo stracę wszystkich

Postautor: Koral » 09 mar 2016, 5:40

Witam wszystkich forumowiczów. Mam ogromny problem. Niedawno straciłem miłość swojego życia. Małgosia zostawiła mnie z dnia na dzień, dla jakiegoś gogusia którego poznała na służbowym wyjeździe w Kielcach. Nic już dla niej nie znaczę. Nie ukrywam, że właśnie w tym momencie mojego życia, zaczął się mój problem z alkoholem. Moi przyjaciele patrzą na mnie z coraz większą dezaprobatą, szef jest niezadowolony z mojej pracy. Straciłem ukochaną, a niebawem stracę wszyustko inne. Pomocy. Czy ktoś z Was miał problem z alkoholem? Jak się z tego wyleczyć?
Awatar użytkownika
Koral

Postautor: Selena » 09 mar 2016, 6:31

Pierwszy i najważniejszy krok już podjąłeś – uświadomiłeś sobie, że masz problem. Teraz trzeba następne kroki pokierować w stronę gabinetu specjalisty. Poszukaj w okolicy, lub w Internecie jakichś placówek, które pomagają ludziom wyjść z alkoholizmu. Nie czekaj, tylko zapisz się na wizytę jak najszybciej.
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: KingWong » 09 mar 2016, 8:36

A jak się zachowujesz po alkoholu? Jesteś agresywny? Może spróbuj jakiejś terapii, wybierz się do psychologa, a przede wszystkim spróbuj zapomnieć o tej dziewczynie. To chyba ta niespełniona miłość do niej skłania Cię ku kieliszkom z alkoholem.
Awatar użytkownika
KingWong

Postautor: BlindWarrior » 09 mar 2016, 9:55

Wyleczenie się z miłości może być nawet trudniejsze, niż wyleczenie się z alkoholizmu, jeśli długo kochałeś tę dziewc zynę i macie razem wiele wspólnych wspomnień z przeszłości. Prędzej znajdziesz receptę na to, jak przestać pić niż na to, żeby przestać myśleć o ukochanej.
Awatar użytkownika
BlindWarrior

Postautor: Alverg79 » 09 mar 2016, 10:25

Specjalnie dla Ciebie poszukałem nawet oferty, która może Ci pomóc: alkoholterapia.pl/detoks-odtrucie-terapia-jako-nasze-uslugi. Nie ma szans, żebyś poradził sobie sam z tym problemem. Zabieg odtrucia alkoholowego może być początkiem Twojej drogi życia bez nałogu. Trzymam za Ciebie kciuki bo zdaję sobie sprawę z tego, przez jakie piekło teraz przechodzisz.
Awatar użytkownika
Alverg79

Postautor: Agua » 09 mar 2016, 12:33

Terapia, silna wola, wsparcie bliskich – nie może zabraknąć żadnego czynnika z powyższych. Moja przyjaciółka miała kiedyś podobny problem i już od kilku lat nie sięgnęła po alkohol.
Awatar użytkownika
Agua

Wróć do Życie