Praca w Holandii – od czego zacząć?

Postautor: windir » 04 kwie 2016, 5:51

cześć, chciałbym się dowiedzieć od czego zacząć aby wyjechać do pracy do Holandii. Interesuje mnie akurat ten kraj gdyż mój kolega ze szkoły wyjechał tam do rodziny rok temu, a niedawno spotkałem go podczas urlopu w Polsce. Bardzo zachwalał warunki i wyangrodzenie, a szczegolnie ze nie eksloatuje sie pracowników tak jak u nas. Proszę więc o wskazówki w jaki sposób mam sobie taki wyjazd zorganizować?
Awatar użytkownika
windir

Postautor: Anilena1984 » 04 kwie 2016, 7:51

Dwa podstawowe pytania: czy masz 18 lat i czy gdzieś już kiedyś wyjeżdżałeś? Masz może jakiś zawód wyuczony, albo w jakim kierunku się kształciłeś? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Anilena1984

Postautor: windir » 04 kwie 2016, 8:06

Mam 18 lat ale jeszcze nie skończyłem liceum. Po zdaniu matury chciałbym od razu wyjechać, dlatego chciałbym jak najszybciej zająć się przygotowaniami. Nigdzie dotychczas nie wyjeżdżałem do pracy, byłem tylko raz turystycznie na Litwie. Posiadam paszport. Zależy mi na znalezieniu pracy niewymagającej języka gdyż znam tylko Anglielski, budowa albo rolnictwo.
Awatar użytkownika
windir

Postautor: Kunegunda » 04 kwie 2016, 8:50

Wyjechałam do Holandii pare lat temu i zaczynalam w ciastkarni. Dojazd, prace, dokumenty i pokój zalatwiła mi firma holenderska zajmujaca sie posrednictwem. Tu masz link: praca-w-holandii.com.pl. Polecam bo są godni zaufania i dbają o pracowników. Zapewniony przez nich hotel byl bardzo wysokich standardów, formalności załatwiane szybko. Jeśli miałabym znów wyjeżdzac to tez zaczelabym w ten sposób.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: windir » 04 kwie 2016, 9:17

Bardzo dziękuję za pomoc. Widzę że wszystkie informacje jakie są niezbędne do podjecia decyzji mozna znalezc na tej stronie takze temat uwazam za zamkniety. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
windir

Postautor: gammadion » 04 kwie 2016, 9:56

Witam wszystkich. Na wymienionej tu stronie przeczytałem że dosyć łatwo jest z praca dla pary w Holandii. Takie rozwiązanie bardzo by mi odpowiadało bo narzeczona zgodziła się na wyjazd pod warunkiem wcześniejszego znalezienia pracy. Już kilkakrotnie znajdowałem oferty w sam raz dla mnie bo znam się na budowach, ale dla niej niestety było zawsze trudno. Czy ktoś może wyjeżdżał ze swoją drugą połówką z tej firmy i mógłby się podzielić doświadczeniami? Z góry bardzo pięknie dziekuje.
Awatar użytkownika
gammadion

Wróć do Praca