Szkolenia w firmie

Szkolenia w firmie

Postautor: Christian » 04 kwie 2016, 3:10

Prowadzę od niedawna firmę, w której zatrudniam kilkanaście osób. Zapomniałem zupełnie o tym, że pracodawca jest zobowiązany do realizacji szkoleń w zakresie bhp. Teraz sobie uświadomiłem, że jestem do tyłu z tym tematem i szybko muszę podjąć jakieś kroki. Co mi polecacie, jak powinienem to zrobić?
Awatar użytkownika
Christian

Szkolenia w firmie

Postautor: Lunar » 04 kwie 2016, 4:22

No faktycznie to na tobie leży obowiązek, aby zaproponować pracownikom szkolenia. Bez tego możesz mieć kłopoty. Wiele zależy od samej specyfiki twojej działalności. Im większe jest ryzyko wypadku w pracy, tym większe mogą być konsekwencje tego, jak taki brak zostanie wykryty.
Awatar użytkownika
Lunar

Szkolenia w firmie

Postautor: Selena » 04 kwie 2016, 4:37

Jeśli chcesz profesjonalnie przeprowadzić szkolenie, to powinieneś się zdecydować na usługę zewnętrznej firmy. Oni robią to w bardzo ciekawy sposób, który na pewno nie bedzie nudził słuchaczy. A wiem o czym mowię, bo sama uczesniczyłam w wielu takich szkoleniach. Pojedynczy prelegenci przychodzili zawsze tylko po to, aby zaliczyć odpowiednią ilość godzin.
Awatar użytkownika
Selena

Szkolenia w firmie

Postautor: Kinia » 04 kwie 2016, 7:21

Firmy zawsze są przygotowane do tego, żeby zacząć wykłady od bardzo interesujących informacji. W ten sposób cały wykład jest bardzo ciekawy, a słuchacze nie ziewają. W firmach odbywa się bardzo dużo szkoleń bhp dlatego możesz pytać innych szefów, jak to u nich zostało rozwiązane.
Awatar użytkownika
Kinia

Szkolenia w firmie

Postautor: KingWong » 04 kwie 2016, 9:37

Ja tam twierdzę, że to dla pracownika strata czasu. W tym samym czasie mógłby się zająć zupełnie czymść innym, bardziej pożytecznym. Zawsze mnie irytują takie godziny, pomimo tego, że mam za nie zapłacone i nie muszę na nich nic robić.
Awatar użytkownika
KingWong

Szkolenia w firmie

Postautor: Agua » 04 kwie 2016, 12:04

A ja się z kolegą na pewno nie zgodzę. Fakt, trzeba trafić na dobrą firmę i specjalistów, którzy znają się na rzeczy. Na pewno można do tego grona zaliczyć wykładowców, których można spotkać na diwos.pl/. Ich usługi serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
Agua

Szkolenia w firmie

Postautor: Alverg79 » 04 kwie 2016, 14:38

Myślę, że z nimi będziesz mógł bardzo dobrze przeprowadzić swoje szkolenia. Nawet jeśli zapomniałeś o nich wcześniej. Pracownicy tej firmy zrobią wszystko za ciebie, wystarczy się po prostu do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
Alverg79

Wróć do Kursy i szkolenia