Poszukuję DJ-a na imprezę firmową

Postautor: Christian » 19 lip 2016, 1:26

Hej! Czy znacie fajnego i doświadczonego DJ-a, który dobrze się sprawdza w roli prowadzącego imprezę z elementami karaoke? Poszukuję kogoś takiego na planowaną na koniec wakacji imprezę firmową.
Awatar użytkownika
Christian

Postautor: windir » 19 lip 2016, 2:51

Tak się składa, ze ja niedawno uczestniczyłem w imprezie firmowej prowadzonej przez świetnego didżeja. Na temat szczegółów jego oferty można przeczytać wchodząc na stronkę djlight.pl/oferta/imprezy-firmowe-eventy/. Jest tam mowa m.in. o zabawach karaoke, więc myślę, że z przygotowaniem karaoke przez tego didżeja nie będzie problemów. Nasza impreza była raczej standardowa, ale didżej fajnie nas zabawiał, no i przede wszystkim grał taką muzykę jaką lubi większość z nas, tzn. najnowsze przeboje, a także popularne utwory rockowe.
Awatar użytkownika
windir

Postautor: Christian » 19 lip 2016, 5:25

O dzięki. Strona w Internecie wygląda zachęcająco – DJ sporo o sobie napisał, ciekaw jestem tylko, czy będzie dysponował wolnymi terminami.
Awatar użytkownika
Christian

Postautor: windir » 19 lip 2016, 7:09

Jeśli zorganizujecie imprezę firmową w piątek lub inny dzień roboczy, to jest szansa, że będzie. Na sobotę i niedzielę raczej nie ma co liczyć, bo wtedy zazwyczaj są wesela, poprawiny i inne duże przyjęcia.
Awatar użytkownika
windir

Wróć do Offtopic