Instalacja gazowa do nowego domu

Postautor: Lunar » 25 lip 2016, 2:48

Witam. Mam takie pytanie. Jestem obecnie na etapie robienia planów domu. Właściwie to wszystko jest już prawie skończone tylko gazu mi tam brakuje. Chce to od razu załatwić, bo wiadomo że jak od razu to się wpisze to do planu architekta i wszystko będzie już załatwione, wliczone, w dokumentacji i tylko przygotowane do montażu i instalacji. No i tutaj mam takie pytanie małe. Gdzie ja właściwie mogę uderzyć, do jakiej firmy się zwrócić, żeby mi mogli to zrobić. No wiecie czegoś sprawdzonego szukam.
Awatar użytkownika
Lunar

Postautor: Koral » 25 lip 2016, 3:49

Ao to architekt nie mógł Ci tego od razu wpisać do projektu domu? Bo teraz to chyba jakoś Ci dziwnie tak wyjdzie zmienianie nagle całej koncepcji, żeby tylko instalację włożyć. No ja nie wiem, jakoś dziwnie się u Was robi proejkty tych domów.
Awatar użytkownika
Koral

Postautor: Lunar » 25 lip 2016, 6:12

No ja mam taki projekt, że w sumie on tak jakby był gotowy tylko trzeba na niego poprawki nanieść, dołożyć kilka rzeczy. On w pierwotnej wersji nie zakładał właśnie instalacji, więc teraz chciałbym ją tam dołożyć do tego domu. I liczę tutaj na Waszą pomoc, że się coś tam uda zrobić.
Awatar użytkownika
Lunar

Postautor: windir » 25 lip 2016, 7:31

Ja Ci pomogoę. Jest taka firma ulgaz.pl która robi właśnie w Poznaniu instalacje gazowe. Oni się wszystkim zajmują od początku do końca i powiem Ci szczerze, że całkowicie można im zaufać i to w każdym względzie. Wszystko będziesz miał na cacy zrobione. Także się trochę rozejrzyj za nimi. Jak Ci zależy, to nawet możesz kupić kuchenkę u nich kupic, to razu będziesz miał dwie pieczenie na jednym ogniu. I to prawie dosłownie hehe.
Awatar użytkownika
windir

Postautor: Lunar » 25 lip 2016, 8:11

NO to super. A możesz coś więcej o tych kuchenkach powiedzieć? Bo chyba chętnie bym też od razu kupił, jeszcze nic upatrzone nie mam.
Awatar użytkownika
Lunar

Postautor: windir » 25 lip 2016, 9:17

No to wejdź na strone ulgaz.pl/kuchenki/wolnostojace i tam sobie coś wybierzesz, a na pewno będziesz zadowolony. Wybór jest raczej dość duży, można przebierać. :)
Awatar użytkownika
windir

Postautor: Lunar » 25 lip 2016, 9:57

No to pięknie. Teraz już będę miał załatwioną i instalację i kuchenkę od razu. Dziękuję CI za Toją pomoc, warto było tu wejść jednak :)
Awatar użytkownika
Lunar

Wróć do Remonty