Czy jakość ma znaczenie.

Czy jakość ma znaczenie.

Postautor: Kunegunda » 22 sie 2016, 22:01

Witajcie dziewczyny. Mam dylemat dotyczący kupowania ciuchów. Cały czas posiłkowałam msię tym co mi się udało z szafy siory wyciągnąć, ale teraz zaczęłam nową pracę i chcę trochę sama zadbać o to co mam w szafie. Siostra lubi markowe rzeczy, więc na takich się wychowałam. Czy warto dalej inwestować w dobre marki, czy raczej lepiej kupić coś mniej znanego.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Czy jakość ma znaczenie.

Postautor: Agua » 22 sie 2016, 23:52

Hehehehe, ja też miałam starszą siostrę, ale akurat w moich czasach, a był to okres przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych jedyne co można było z szafy siostry podprowadzić to wyciągnięty sweter :)))
Awatar użytkownika
Agua

Czy jakość ma znaczenie.

Postautor: Paprotka » 23 sie 2016, 0:13

No, ale to były piękne czasy, jeśli chodzi o szkołę i te sprawy. Ale słuchajcie przecież koleżanka nie pyta, o nasze siostry, ale o to, czy warto kupować markowe ciuchy :))) Pewnie, że tak. Ja tylko kupuje markowe. A nie zastanowiło Cię to, że siostra kupuje wlasnie tego rodzaju ciuchy. Maja dużo wyższą jakość iu zdecydowanie dłuzej wytrzymają.
Awatar użytkownika
Paprotka

Czy jakość ma znaczenie.

Postautor: Kunegunda » 23 sie 2016, 2:59

No tak właśnie przypuszczam, bo te ciuchy ciągle wiszą i wiszą, a przecież używają je dwie osoby :)))
Awatar użytkownika
Kunegunda

Czy jakość ma znaczenie.

Postautor: Paprotka » 23 sie 2016, 4:17

Najlepsza według mnie jest odzież włoska...Lubie tamte firmy, bo praktycznie w którtkih okresach czasu pojawiają się nowe wzory, a ja lubię nowości. Mam pracę w dużej korporoacji i tam dobry wygląd jest niemal wpisany w umowe o pracę. A jak przyjdę do pracy w takich butach Liu Jo to wszyscy, a właściwie wszystkie patrzą z zazdrością :)))
Awatar użytkownika
Paprotka

Czy jakość ma znaczenie.

Postautor: Kinia » 23 sie 2016, 6:17

No to jest firma :)) Też bym Ci zazdrościła. Jakość to jest jednak jakość, a włoskie ciuchy są w tym jednak liderem. Ja kupuję włoskie ubrania w Poznaniu i nie mam z tym najmniejszego problemu. Najlepsze firmy można bez problemu kupić.
Awatar użytkownika
Kinia

Czy jakość ma znaczenie.

Postautor: Paprotka » 23 sie 2016, 6:27

Najlepsze jest to, że te rzeczy nie są wcale drogie. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie je kupić okazyjnie...Ja bardzo lubię też ciuszki Takeshy Kurosawa Poznań faktycznie jest pod tym względem bardzo dobrym miejscem na zakupy. Ten i nie tylko ten projekntant jest tam dostępny bez problemu.
Awatar użytkownika
Paprotka

Wróć do Moda