Na czym polega Wasza codzienna pielęgnacja?

Postautor: Selena » 23 sie 2016, 6:31

Witajcie kochane! Możecie szczerze o sobie powiedzieć, że jesteście kobietami zadbanymi? Że podkreślacie swoją urodę, pielęgnujecie skórę, ciało, włosy? W jaki sposób to robicie? Urządzacie sobie ‘’chwile dla siebie’’ w domu, czy idziecie do spa, na masaż, do kosmetyczki? Gdzie kupujecie kosmetyki? Pamiętajcie, że wszystkie jesteście piękne! Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko te, którym nie chce się o siebie zadbać.
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: Kinia » 23 sie 2016, 7:34

Ja uwielbiam na przykład peelingi i robię je sobie codziennie. Na ciało, po prysznicu. Peeling na twarz kładę dwa, trzy razy w tygodniu. Myślę, że to jest nieodłączny element mojej pielęgnacji. Bardzo dbam także o włosy.
Awatar użytkownika
Kinia

Postautor: Paprotka » 23 sie 2016, 9:03

Słuchajcie, ja niedawno odkryłam niesamowity kosmetyk do pielęgnacji naturalny kolagen Platinum. Odkąd go kupiłam, jestem pełna wiary jeśli chodzi o miłość od pierwszego wejrzenia :).
Awatar użytkownika
Paprotka

Postautor: Agua » 23 sie 2016, 9:49

Ja z kolei potencjał kolagenu odkryłam już dawno temu. Łykałam kapsułki Colvita 60 sztuk , a moja koleżanka pomogła mi odzyskać wiarę w siebie i swoją kobiecość jednym linkiem: kolagenowysklep.pl. Są tam różne kosmetyki z kolagenem, dzięki którym nasza skóra będzie wyglądała pięknie i młodo.
Awatar użytkownika
Agua

Postautor: Anilena1984 » 23 sie 2016, 11:42

Też łykałam Colvitę, tylko że miałam wersję 120 kapsułek. Uważam, że suplementy diety są potrzebne, jeżeli chcemy nieco podreperować swoje zdrowie i kondycję skóry. Tylko trzeba świadomie sięgać po wynalazki tego typu. A nie pod wpływem reklamy w telewizji, gdy nie zdążymy nawet przemyśleć tej decyzji.
Awatar użytkownika
Anilena1984

Wróć do Uroda