O jakich zdrowych produktach warto pamiętać?

Postautor: Paprotka » 26 sie 2016, 2:19

Nie wiem jak wam, ale mi czesto zdarza się zapominac o podstawowych produktach, które mogą urozmaicic naszą codzienną diete. Założyłam ten watek, żeby kazdy mógł wpisac produkt, o którym warto pamiętac. Ja sama zaczne od miodu, bo każdy z nas wie, że taki produkt istnieje, ale większosc z nas z niego wogóle nie korzysta.
Awatar użytkownika
Paprotka

Postautor: Kinia » 26 sie 2016, 5:06

Dobrze, że wspomniałaś o miodzie. Ja chciałam napisać o jego nowozelandzkiej wersji, która ma fantastyczne właściwości bakteriobójcze. ekoaleja.eu/62-miody-manuka-mgo pod tym adresem macie dokładny opis miodów manuka. Warto spróbować, podobno są rewelacyjne, jeśli chodzi o przeziębienia i wszelkie infekcje o podłożu bakteryjnym lub grzybiczym. A tak dodatkowo od razu wspomnę o różnych gatunkach mąki i kaszach, których w przeciętnej diecie jest jak na lekarstwo. Tutaj ekoaleja.eu/82-maki-i-skrobie macie przykłady takich produktów.
Awatar użytkownika
Kinia

Postautor: Selena » 26 sie 2016, 6:04

Piszemy tylko o produktach żywnościowych, czy też można o kosmetykach? Jeśli można o kosmetykach to warto korzystać z ich ekologicznych wersji. Ludzki organizm lepiej na takie kosmetyki reaguje. Weźmy na ten przykład taki krem ekoaleja.eu/-nacomi/11911-krem-do-rak-nawilzajacy-75ml-nacomi-fpuh-kamil-5901878680767.html. Produkt tani, a bardzo silnie nawilżający, idealny na lato, dla osób borykających się z problemem przesuszonej i zniszczonej skóry.
Awatar użytkownika
Selena

Postautor: Paprotka » 26 sie 2016, 7:05

Może byc też i o kosmetykach. Mi jeszcze teraz przypomniało sie o kiełkach, które są doskonałym zrodlem dobrze przyswajalnych witamin i mikroelementów, a wiekszość z nas wogóle z nich nie korzysta, co niektorzy nigdy nawet ich nie sprobowali.
Awatar użytkownika
Paprotka

Wróć do Pytania i odpowiedzi