Dobra firma wykonująca bramy i ogrodzenia w Poznaniu

Postautor: gammadion » 06 lip 2017, 3:18

Cześć. Szukam dobrej firmy wykonującej bramy i ogrodzenia w Poznaniu. Wiem że tych firm jest całkiem sporo ale zależy mi na wysokiej trwałości dlatego proszę o odpowiedzi od osób które korzystają z czegoś co polecają. Kilka słów opinii również by się przydało :). Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
gammadion

Postautor: Kunegunda » 06 lip 2017, 3:41

U mnie brama i ogrodzenie były zamawiane gdzieś spod Poznania i to nawet z całkiem daleka. Nie pamiętam nazwy miejscowości ale jak bede robić porządki w papierach to na pewno znajdę faktury i napiszę ci w privie. Może być?
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: gammadion » 06 lip 2017, 4:59

Pewnie że tak, ale nie ukrywam że wolałbym firme z Poznania bo tak chyba wyszloby taniej i szybciej.
Awatar użytkownika
gammadion

Postautor: Brente Engler » 06 lip 2017, 6:15

Nie zamawiałbym takich rzeczy z daleka bo z transportem wyniesie o wiele drożej niż na miejscu. Poza tym jeśli coś w trakcie wyjdzie jak rdza albo spawy puszczą i bedzieszchcial reklamować to zacznasie problemy. Jak coś jest kupowane na miejscu to sprawa wyglada prosto. U mojego znajomego zaczly pękać spawy po kilku miesiacach, przyjechala firma i wymieniala elementy i po krzyku.
Awatar użytkownika
Brente Engler

Postautor: Kunegunda » 06 lip 2017, 8:31

Bez przesady.. nic się nie popsuje.. znajomy jednym słowem kupił tanioche i stąd taki efekt.
Awatar użytkownika
Kunegunda

Postautor: Brente Engler » 06 lip 2017, 10:04

A skąd wiesz że Ty nie kupiłaś taniochy? To że zapłaciłaś normalna stawkę nie znaczy że sprzedawca nie kupił jakiejś kruchej chińskiej stali. Zarobił na tobie dwa razy tyle co normalnie a ty sie cieszysz :D
Awatar użytkownika
Brente Engler

Postautor: BlindWarrior » 06 lip 2017, 12:52

Cześć! Jeśli chodzi o takie rzeczy jak bramy ogrodzenia Poznań ma bardzo dobrą i sprawdzoną firmę w której sam zamawiałem i jestem zadowolony. Tu masz strone - n-instalacje.pl/. Właściwie to moj ojciec kupował tam bramę, polecił mi i mojej siostrze jak się pobudowaliśmy wiec mozna powiedzieć że sporo wiem o ich ofercie ;). Jeśli bedziesz mieć jakieś pytania to pisz śmiało, jak będę mógł pomóc to odpiszę na pewno. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
BlindWarrior

Postautor: gammadion » 06 lip 2017, 13:51

Takich informacji potrzebowałem. Dzięki kolego ale na tę chwilę wszystko jest jasne :). Dziękuję serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
gammadion

Wróć do Offtopic